*  Call of Duty Mobile Nedir ?
0
Yorum
18
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 3 Ziyaretçi
FAHRİ ÜYE
*
Şuan Aktif
Fahri Üye
Galatasaray
Grafiker
33
(Mesajlar)
Kayıt Tarihi:
06-02-2020
0
(Rep Puanı)
(Cinsiyet)
Erkek
#1
08-02-2020, Saat: 22:22 (Son Düzenleme: 08-02-2020, Saat: 22:24, Düzenleyen: OntonoVa.)
[Resim: logo.png]
MOBİL CİHAZLARDA ÜCRETSİZ OYNABİLİR
Kişiselleştirebileceğin kumanda özellikleri, sesli ve yazılı sohbet, nefes kesen 3B grafikler ve yüksek ses kalitesiyle cep telefonu üzerinden konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Dünyadaki en çok sevilen nişancı oyununun heyecanını artık istediğin zaman telefonundan yaşayabilirsin.


ÇOK SEVİLEN OYUN MODLARI VE HARİTALAR
Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare® oyunlarının efsanevi haritalarında oyna. Bu haritalar ilk kez ücretsiz olarak kullanıma açılacak. Ya da arkadaşlarınla bir araya gelip bu yepyeni 100 kişilik Battle Royale hayatta kalma haritasında oynamaya başla. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla birlikte sen de eğlenceye katıl!


EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ TEÇHİZATINI KİŞİSELLEŞTİR
CALL OF DUTY®: MOBILE'ı oynarken bir sürü ünlü karakter, silah, kıyafet ve skor serisinin kilidini aç ve kazan. Ayrıca, teçhizatını kişiselleştirmek için kullanabileceğin tertibat parçaları da karşına çıkacak. 5v5 takımlar halinde ölümüne maçlar, cephe hattı, herkese açık, ara ve yok et, keskin nişancı kapışması ve Battle Royale gibi nefes kesen çok oyunculu PvP modlarında oynarken teçhizatını savaşa yanında getir.


REKABET DOLU SOSYAL BİR OYUN
Rekabet dolu Sıralamalı Mod'da en üst sıraya yerleşmek veya arkadaşlarınla birlikte oynarken en fazla Klan ödülünü kazanmak için becerilerini ve strateji yeteneklerini kullan. Bu nefes kesici, ücretsiz çok oyunlu nişancı oyununda milyonlarca dost ve düşmanla rekabet et ve kapış.

SEÇİMLERLE DOLU VE KARMAŞIK
Oynanış, etkinlikler, kontroller ve teçhizat gibi konularda CALL OF DUTY®: MOBILE sana sürekli değişen bir oyunda karmaşık ve derinlikli bir deneyim sunuyor.Hızlı Menü: